fryzury na ślub

Fryzury na ślub

Uroda

Nie ma wątpliwości, że fryzury na ślub są prawdziwym wyzwaniem dla stylistów. Fryzjerzy zdają sobie sprawę z tego, że w tej dziedzinie nie tylko panują jasno wyznaczone trendy, ale sama fryzura ma być też efektowna, praktyczna a co więcej, ma utrzymać się przecież nienaruszona aż do białego rana.

Trzeba przyznać, że to nie lada wyzwanie dla niejednego fryzjera. Komponując fryzurę ślubną trzeba mieć na uwadze oczekiwania klientki – ślub bierzemy raz w życiu, jest to jedna z najważniejszych chwil i nie można tutaj pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy.

A jakie fryzury ślubne są modne w tym sezonie. O to podpytaliśmy stylistów wyszukanych w sieci po wpisaniu hasła „salon fryzjerski Ursynów”. Praktycznie wszyscy twierdzą jasno, że im prościej i skromniej tym lepiej. Okazuje się, że najczęściej już sama suknia ślubna jest niezwykle strojna więc trzeba zachować gdzieś umiar. Właśnie dlatego delikatne koki, gładko zaczesane włosy czy końskie kuce z drobną ozdobą będą na tą chwilę idealne.

Coraz częściej odchodzi się od sztucznych ozdób, ma być jak najbardziej naturalnie więc wystrzegajmy się sztucznych kwiatów czy okazałych spinek z cyrkoniami. Nie pasuje też w żadnym wypadku brokat a fryzura ma nie być natapirowana. Doskonale za to sprawdzają się te, w których widoczny jest wpleciony niewielki warkocz. Warkocz zresztą jest jedną z tych ozdób, które są mon od lat i chyba stał się już fryzurą ponadczasową.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *