manicure hybrydowy mokotów

Jak trwały jest manicure hybrydowy?

Uroda

Hybryda jest najczęściej stosowaną metodą malowania paznokci. Z miejsca stała się hitem niemalże na całym świecie. I nic w tym dziwnego, bo to jeden z niewielu sposobów, dzięki którym paznokcie mogą być zadbane przez długi czas po jednym malowaniu.

Na taki manicure stawiają współczesne kobiety, które nie chcą tracić czasu na malowanie paznokcie tradycyjnymi lakierami w domowym zaciszu. Wystarczy wpisać hasło typu „manicure hybrydowy Mokotów”, by znaleźć salon w swojej okolicy i umówić się na wizytę.

Sam zabieg manicure hybrydowego nie trwa dłużej niż godzinę. Wystarcza jednak na średnio 3 tygodnie. Przez ten czas nasze paznokcie są ozdobione wybranym kolorem lakieru, który dzięki temu, że zostaje utwardzony pod specjalną lampą, jest w pełni odporny. Nie odpryskuje, nie traci nasycenia koloru, do tego utwardza paznokcie. Hybryda pozwala na pełną swobodę i możliwość wykonywania rozmaitych prac domowych, takich jak pranie ręczne czy zmywanie naczyń bez ryzyka odpyskiwania lakieru. Nadaje się też do prac ogrodowych czy wypoczynku na plaży, w tym zabaw w piasku i długich kąpielach w morskiej wodzie.

Manicure hybrydowy trzeba wykonać ponownie dopiero wtedy, gdy płytka paznokcia już wyraźnie odrosła i widoczne jest odcięcie koloru. Kobiety wykonują ten zabieg średnio co 3 tygodnie.

Warto wspomnieć też o cenie za taką przyjemność. Koszt wykonania manicure hybrydowego to średnio 40-100 złotych. Wiele zależy nie tylko od salonu, w którym takie malowanie wykonamy, ale również jakości użytych lakierów. Na paznokciach mogą też powstawać rozmaite wzorki i a nie trzeba zapłacić najwięcej.

Nie ma wątpliwości, że to świetne, wygodne rozwiązanie, które pozwala, by dłonie były zawsze idealnie zadbane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *