depilacja laserowa bikini

Najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Uroda

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zyskują w Polsce coraz większą popularność. Zgodnie z obowiązującym kanonem piękna nasze ciało ma być idealnie szczupłe, skóra gładka, jędrna, pozbawiona zmarszczek, a nawet owłosienia. Medycyna estetyczna pozwala nam zachować młodość oraz uwydatnić atuty naszej atrakcyjności zewnętrznej, a to wszystko bez ingerencji skalpela. To dlatego cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Warto dodać, że wszelkie zabiegi tego rodzaju są też o wiele tańsze aniżeli operacje chirurgiczne, dzięki czemu praktycznie każdego stać na regularne odwiedzanie klinik, które takowe oferują.

Nie ma wątpliwości, że największym powodzeniem cieszą się zabiegi odmładzające, dzięki którym udaje się zatrzymać naturalny proces starzenia skóry albo cofnąć czas o co najmniej kilka lat. Zabiegi z zastosowaniem botoksu, kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego to dzisiaj standard i zaleca się je osobom po 25 roku życia, nie tylko tym, u którym pojawiły się już pierwsze bruzdy, ale również tym, które chcą zapobiegać ich powstawaniu. Iniekcje pozwolą zachować idealnie gładką skórę twarzy, nadadzą jej promienny blask, ale mogą tez modelować kontury – na przykład uwydatnić kości policzkowe, zlikwidować drugi podbródek czy też pozbyć się garbka na nosie.

Kolejne zabiegi, w celu wykonania których do gabinetów Kliniki SPIRE CLINIC ustawiają się długie kolejki, to te z zakresu depilacji laserowej. Czy wiesz, że laser jest dzisiaj jedynym na świecie urządzeniem, dzięki któremu w sposób bezpieczny i nieinwazyjny udaje się pozbyć zbędnego owłosienia z wybranej partii ciała raz na zawsze? Dokładnie tak, włosy nie odrastają już nigdy więcej. Depilacja laserowa wyzwoliła już miliony kobiet od żmudnych i powtarzających się zabiegów usuwania włosków. Powszechna jest depilacja bikini, kończyn dolnych czy pach. Panie decydują się też na usunięcie wąsika znad górnej wargi, a panowie depilują plecy i klatkę piersiową. Wystarczy od 4 do 8 zabiegów, by skóra już zawsze była doskonale gładka.

W zakres medycyny estetycznej wchodzą również zabiegi modelujące, a przede wszystkim wyszczuplające ciało. Najbardziej znanym jest endermologia przy zastosowaniu endermologie LPG Alliance. Dzięki temu urządzeniu wykonywany może być masaż z podciśnieniem, który przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm, ujędrnia skórę i niweluje cellulit. Zabiegi tego typu można stosować na różnych partiach ciała, najczęściej są to uda, pośladki, brzuch, ale też przedramiona i plecy.

Nie ma wątpliwości, że medycyna estetycznej pozwoliła nam na korzystanie z zabiegów, dzięki którym możemy być doskonali, a wszystko to w sposób bezpieczny i niedrogi. Prognozuje się, że już niedługo nieinwazyjne metody poprawiania wyglądu całkowicie wyprą operacje przy użyciu skalpela. Pamiętajmy jednak, by korzystać tylko z usług renomowanych klinik, które oferują zabiegi przy zastosowaniu najwyższej jakości urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *